Ivan Mládek & Banjo Band


Co nabízíme

Co nabízíme

Agentura Eurokonzert zprostředkovává také vystoupení všech hudebně–zábavných formací Ivana Mládka:

  • Kompletní šestičlenný Banjo Band I. Mládka včetně sólistů Lenky „Kalamity Jane“ Šindelářové, Lenky Plačkové, Libuny a Jana Mrázka
  • „Miniestrádu Ivana Mládka“ v menších obsazeních a s vybranými sólisty dle dohody s pořadatelem
  • Klubové pořady Ivana Mládka „Kavárenské historky“ a Bio trio
  • Hudební pohádku Lenky Šindelářové a Ivana Mládka „Skřítkové“­...hudebně zábavný pohádkový příběh má děti nejen pobavit, ale i nenásilnou a nenápadnou formou získat na správnou stranu v sociální a ekologické oblasti. Hlavními hrdiny hry jsou tři skřítci. Lesní skřítek Jojda je pečlivým ochráncem lesa, jeho úsilí je však neustále mařeno lidskou bezohledností. Navíc se v jeho životě objeví zlý červ „Červajs“, který bez milosti zničí celý les. Jojda naštěstí narazí na dva nové kamarády – městského skřítka Nojdu a skřítka -světoběžníka Lalajdu. Všichni tři se dají dohromady, společným úsilím Červajse přemůžou a les znovu vysází.
  • NAVEN – Čtyřčlenná posádka z jihočeského Písku, hrající kytarový crossover s výhradně českými texty. Výrazné kytarové riffy, úderná rytmika a osobitý zpěv jsou výstižné pro tvorbu skupiny Naven. Nespoutanou energii živých vystoupení umocňují hravé texty. Vhodné pro mladé i staré, dovnitř i NAVEN.